28 Mayis 2019 13:42

Bayram öncesi Mezarlıkta bakım çalışması

Nizip Belediyesi Mezarlık Hizmetleri ve Temizlik işleri Müdürlüğü tarafından bayram öncesi genel temizlik ve bakım çalışmalarına başlandı.


Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın özel hassasiyet gösterdiği konulardan biri olan mezarlık hizmetleri, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da eksiksiz olarak sürdürülecek.

Her bayram öncesi olduğu gibi ekipler Nizip Asri Mezarlığı’nda genel temizlik ve bakım çalışmalarına başladı. Rutin olarak yapılan temizliklerin yanı sıra Ramazan Bayramı öncesi vatandaşların daha huzurlu bir şekilde ziyaretlerini gerçekleştirmesi için çalışmalar yoğunlaştı.

Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, İl Genel Meclis üyesi Mustafa Doktoroğlu, Gaziantep Büyükşehir Mezarlık Müdürü Ökkeş Zehiroğlu, Mezarlık İşleri Müdürü Veli Batık, Nizip Belediyesi Özel Kalem Müdürü Hakan Avcı, Temizlik İşleri Müdürü İhsan Kılıçparlar ile birlikte Nizip Asri Mezarlığını gezerek inceleme yaptı.

Başkan Sarı; “Çalışmalarda mezarlıkların ot temizliği, budama, yürüyüş yollarının bakımı ve temizlik çalışmaları özenli bir şekilde gerçekleştirilip bakım ve onarımı yapılıyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla vatandaşlarımız ziyaretlerini daha rahat ve huzurlu bir şekilde yapabilecekler” dedi.

  • Bu Habere Yorum Yaz

    Toplam 0 Yorum Yapıldı

  • Bu habere yorum eklenmedi, ilk sen eklemek ister misin?