28 Mayis 2019 09:36

Fevzipaşa Mahallesi’nde İftar Yemeği

IOM-International Organisation of Migration "Uluslararası Göç Örgütü" sponsorluğunda Türk ve Suriyeli ailelerin kaynaşması için Nizip'te Fevzi Paşa Mahallesi’nde Ramazan ayı münasebetiyle her hafta Pazertesi düzenlenen "İftar Yemeği" programı bugünde deva


IOM-International Organisation of Migration "Uluslararası Göç Örgütü" sponsorluğunda Türk ve Suriyeli ailelerin kaynaşması için Nizip'te Fevzi Paşa Mahallesi’nde Ramazan ayı münasebetiyle her hafta Pazertesi düzenlenen "İftar Yemeği" programı bugünde devam etti.

Mahalle Muhtarı Seyit Ahmet Kanar yaptığı açıklamada; "Her Pazartesi olduğu gibi bu akşamda Fevzi Paşa Mahallesi sakinleri ile bir araya geldik. Yüce Rabbım bu mübarek ramazan ayı hürmetine kimseyi aç susuz bırakmasın, mahallemizin birliğini daim eylesin" diye konuştu.

Muhtar Kanar; "Her şey Fevzi Paşa mahallesi için" diyerek IOM-International Organisation of Migration "Uluslararası Göç Örgütü" sponsorluğunda verilen iftar yemeği nedeniyle başta Nizip Kaymakamı Kemal Şahin olmak üzere IOM-International Organisation of Migration "Uluslararası Göç Örgütü" yetkililerine yemeğe katılan, davetimize icabet eden tüm mahalle sakinlerine bir kez daha teşekkür ediyorum dedi. IOM-International Organisation of Migration "Uluslararası Göç Örgütü" sponsorluğunda Türk ve Suriyeli ailelerin kaynaşması için yapılan iftar yemeği bugüne kadar 2 defa Fevzi Paşa, 1 defa Hafıspaşa ve 1 defa ise Nizip İlçe Stadyumu önünde yapıldı.

  • Bu Habere Yorum Yaz

    Toplam 0 Yorum Yapıldı

  • Bu habere yorum eklenmedi, ilk sen eklemek ister misin?