Başkan Sarı’dan Zabıta Haftası mesajı

Başkan Sarı’dan Zabıta Haftası mesajı

Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan ‘Zabıta Haftası’nın 193. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, Zabıta teşkilatının haftasını kutladı.
Zabıtanın temellerinin atıldığı 1826 yılı esas alınarak kutlanan hafta ile ilgili yaptığı açıklamada, halkın sağlığı ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan başta Nizip Belediyesi’nde görevli Zabıta personeli olmak üzere tüm Zabıta teşkilatının haftasını kutlayan Başkan Sarı, özverili çalışmalarından dolayı mesai arkadaşlarına teşekkür etti.
Zabıta teşkilatının, halkın sağlığı, huzuru ve güvenliği için 7 gün 24 saat fedakarlıkla çalıştığını ifade eden Başkan Sarı, “Vatandaşların huzuru ve sağlığı için güvenli ve düzenli bir yaşam alanı hazırlamakla görevli olan Zabıta teşkilatının haftasını kutluyorum. Ülkemizin tüm il ve ilçelerinde olduğu gibi belediyemiz bünyesinde de, daha yaşanabilir bir Nizip için büyük bir gayret ve özveriyle çalışan Zabıta ekiplerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Halkın sağlığını ve huzurunu tehdit eden tüm unsurlarla mücadele eden mesai arkadaşlarım başta olmak üzere tüm zabıta teşkilatımızın ‘Zabıta Haftasını’ kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum"
(06 Eylül 2019 09:04)