Çağlar ve Sarı Ayşenur Öğretmeni unutmadı 

Çağlar ve Sarı Ayşenur Öğretmeni unutmadı 

Suriye'nin kuzeyinden YPG/PKK'lı teröristlerce  Karkamış ilçesine düzenlenen roketli saldırıda hayatını kaybeden öğretmen Ayşenur Alkan bugün mezarı başında anıldı.

Türk bayraklarıyla donatılan şehit Öğretmen Alkan’ın kabrini ziyaret eden Nizip İlçe Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar ve Belediye Başkanı Mehmet Sarı, şehit kabrine karanfil bırakarak dua etti. 

Öğretmenin kardeşi Mehmet Alkan’a başsağlığı dileklerinde bulunan Kaymakam Çağlar ve Belediye Başkanı Mehmet Sarı şehit kardeşini teselli etti.

Ayşenur Öğretmeni unutmayacaklarını ifade eden Kaymakam Çağlar, Vatanları uğruna canlarını hiçe sayan şehit ve gazilerimiz en değerli varlıklarımızdır. Devletimiz tüm imkanlarıyla şehit yakınlarımızın yanındadır. Milletimizin başı sağ olsun.
 
Belediye Başkanı Sarı ise, hain terör saldırısı nedeniyle aramızdan ayrılan Ayşenur öğretmenimizin yokluğu öğretmenlerimiz için anlamlı olan bu günde bizi derinden etkiledi çok hüzünlüyüz bizler öğretmenimizin öğretmenler günü kutlu olsun vatanımız milletimiz var olsun milletimizin başı sağ olsun dedi.