MHP Nizip ve Karkamış Teşkilatı Ankara'da 

MHP Nizip ve Karkamış Teşkilatı Ankara'da 

MHP Gaziantep Teşkilatlarından Ankara Çıkarması
Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep teşkilatları, Ankara çıkarma yaparak bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep teşkilatları, Ankara'ya çıkarma yaptı. MHP Gaziantep teşkilatları, Ankara ziyareti kapsamında 29 Kasım günü yapılan TBMM MHP Grup Toplantısına 200 kişi ile katıldı. 
 
Ankara ziyaretinde MHP’nin Kurucu Genel Başkanı Merhum Alparslan Türkeş’in kabrini ziyaret ile başlayan MHP Gaziantep teşkilatları Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni de ziyaret etti. 
 
TBMM ziyaretlerinde, Gaziantep Milletvekili Sermet Atay’ın ağırladığı MHP Gaziantep teşkilatları, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Başkanlığında yapılan MHP TBMM Grup toplantısına da katıldı.  Toplantı sonrası Gaziantep Milletvekili Sermet Atay ile yemekte bir araya gelen Gaziantep Teşkilatları, MHP Gaziantep İl Başkanı Cahit Çıkmaz, Ülkü Ocakları İl Başkanı İbrahim Hakan Demirkan, MHP Şahinbey İlçe Başkanı İlker Kızıklı, MHP Şehitkamil İlçe Başkanı Akın Erol Kınacılar, MHP Nizip İlçe Başkanı Davut Karabacak, MHP Nurdağı İlçe Başkanı Ahmet Anar, MHP İslahiye İlçe Başkanı Metin Şentürk, MHP Yavuzeli İlçe Başkanı Süleyman Taşçı,  MHP Karkamış İlçe Başkanı İsa Tiryaki, MHP Oğuzeli İlçe Başkanı Erol Erkan, MHP Araban İlçe Başkanı Zadin Karakuza, Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı Mehmet Akmaz ve Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendika şube başkanları ile beraber ilçe ocak başkanlarının da katılımı ile eksiksiz bir katılımla gövde gösterisi yaptı. 

Ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayan MHP İl Başkanı Cahit Çıkmaz, “TBMM’de bizleri misafir ederek ilgilenen MHP MYK üyemiz ve Milletvekilimiz Sn. Sermet Atay’a misafirperliklerinden dolayı Gaziantep Teşkilatlarımız adına Teşekkür ederim” dedi. 

MHP Genel Merkezi’nde Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ı da ziyaret eden heyet, Ankara ziyaretlerini sonlandırarak Gaziantep’e döndü.