Alpaslan Ticaret'te Beş Yıldır Gelenek Bozulmadı

Alpaslan Ticaret'te Beş Yıldır Gelenek Bozulmadı

Geçmişi 1973 yılına dayanan ve 2015 Yılı başında Erkunt Traktör çatışı altında bayilik faliyetine başlayan Alpaslan Ticaret 5 yıldır Türkiye'nin en çok satan Erkunt Traktör Yetkili satıcısı geçmişten aldıkları tecrübeyi ve gücü günümüze taşıyan Alpaslan Ticaret satış rekorları kırmaya devam ediyor. 

Nizip, Gaziantep ve Şanlıurfa plazalarında çiftçilere satış servis ve yedek parçanın bir arada olduğu 3S hizmet veren Erkunt yetkili bayii Alpaslan Ticaret çiftçinin gücü olarak Türkiye genelindeki satış rekoruyla zirvede olmaya devam ediyor.

Nizip, Gaziantep ve Şanlıurfa plazalarında çiftçilerin yanında olmaya devam eden Alpaslan Ticaret, kurulduğu ilk günden bu yana geleneğini bozmadı. Üst üste beş yıl satış birincisi olan Alpaslan Ticaret'in satış başarısı bölge ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

Konuyla ilgili olarak Alpaslan Ticaret Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Alpaslan, başarılarının özverili çalışmalara borçlu olduğunu vurgulayarak: "Bizler Alpaslan Ticaret Erkunt Traktör olarak plazalarımızda güler yüzümüz ve satış deneyimlerimizle her zaman çiftçilerimizin yanında olduk. Ve ilk günde olduğu gibi bugünde çiftçilerimizin gücü olmaya devam ediyoruz. 5 yıldır geleneğimizi bozmayarak Türkiye'de en çok satış yapan Erkunt Traktör bayisi olmayı başardık. 

Alpaslan, satış rekorları noktasında zirvede olmamızdaki başarıyı özverili çalışmalarımıza ve yatırımlarımıza borçluyuz." ifadeleri kullanıldı.