NTO’da KOSGEB Destek Programları Anlatıldı 

NTO’da KOSGEB Destek Programları Anlatıldı 

NTO’da KOSGEB Destek Programları Anlatıldı 

Nizip Ticaret Odası (NTO) ve KOSGEB Gaziantep Müdürlüğü işbirliği ile KOSGEB Destek Programları bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Online olarak düzenlenen toplantıda bir açıklama yapan KOSGEB Gaziantep Müdürü Muhammed Paksoy, KOSGEB Gaziantep Müdürlüğü’ne yeni atandığını ifade ederek sözlerini şu şekilde sürdürdü: “İnşallah yeni görevimde devletimize ve milletimize hayırlı görevler yapmak kısmet olur. Hedefimiz KOBİ’lerimize en etkili şekilde verimli ve yararlı olabilmektir. Kapımız her zaman tüm işletmelerimize açık ve yardımcı olmaya hazırız. KOSGEB’in yeni açılan proje teklif çağrıları teknolojik altyapısını yenilemek isteyen firmalar için önemli bir fırsattır. “İmalat Sanayinde Dijitalleşme” temalı proje teklif çağrısının amacı modern imalat ve bilişim teknolojilerinin desteği ile verimlilik ve yüksek katma değer odaklı imalat sanayi yapısının oluşturulmasıdır. Program kapsamında işletmelere geri ödemesiz 300.000 TL’ye kadar, geri ödemeli 700.000 TL’ye kadar destek verilecektir. Programdan yararlanmak isteyen işletmelerin KOSGEB’in web sitesi e-hizmetler bölümünden başvuru yapabileceklerdir. Ben bu seminerin düzenlenmesinde emeği geçen Nizip Ticaret Odası yönetimine ve üyelerine teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
Konuşmanın ardından KOSGEB Gaziantep Müdürü Muhammed Paksoy tarafından KOSGEB’in Destek Programları hakkında katılımcılara geniş bir sunum yapıldı.
Soruların cevaplanması ile son bulan toplantıya NTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat, NTO meclis üyeleri ve NTO üyeleri de katıldı