MHP Heyeti’nden Karkamış çıkarması

MHP Heyeti’nden Karkamış çıkarması

MHP Heyeti’nden Karkamış çıkarması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Cahit Çıkmaz ve beraberindeki heyet Karkamış'a ziyarette bulundu. MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay heyete eşlik etti.

Seçim startını  veren Milliyetçi Hareket Partisi’nde çalışmalar hız kesmeden sürüyor. MHP Gaziantep İl Başkanı Cahit Çıkmaz, MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Mustafa Bozgeyik ve teşkilat mensupları birlikte, Karkamış ilçe Başkanı İsa Tiryaki  ve ilçe teşkilatını ziyaret etti.

Kaymakama da ziyaret MHP Heyeti teşkilatını ziyaret ederek bir araya geldi. Karkamışlılardan sıcak karşılama MHP Gaziantep İl Başkanlığı Haziran 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan Genel Seçimler çalışmaları kapsamında ise Karkamış’ta bir sıra ziyaretlerde bulundu. Karkamış halkının sıcak yaklaşımından duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Gaziantep İl Başkanı Cahit Çıkmaz, “Cumhur İttifakı kapsamında Karkamış’ta çeşitli ziyaretler gerçekleştirdik. Karkamış halkı bizi kucaklayarak sahip çıktı. Öncelikle tüm Karkamış halkına teşekkür ederim. Milliyetçi Hareket Partisi önce ülkem ve milletim, sonra ve partim ve ben anlayışıyla hareket etmektedir. Bu çerçevede hiçbir sorumluluktan kaçmadık, kaçmayacağız. Cumhur İttifa olarak hiç bir görevden kaçmayacağız. Canı gönülden çalışacağız. Türk milleti 15 Temmuz’da, kanlı terör örgütünün darbe girişimini durdurmuş, 7 Ağustos’ta uzlaşma iradesini göstermiştir. 7 Ağustos Yenikapı ruhu ile temelleri atılan Cumhur İttifakı; 24 Haziran seçimlerinde zafere ulaşmıştır. Haziran 2023 Genel Seçimlerinde de zafere ulaşacağımızdan hiçbir kuşkumuz yoktur” diye konuştu.

MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay ise Karkamış ilçe Başkanı İsa Tiryaki ve teşkilatına halkımıza bizleri bağrına bastığı için teşekkür ediyorum.