Yeniden Refah Partisi Partilileri ile İftarda Buluştu

Yeniden Refah Partisi Partilileri ile İftarda Buluştu

Yeniden Refah Partisi Nizip İlçe Başkanı Mustafa Bilici, İl ve İlçe teşkilat üyeleri, mahalle temsilcileri, İlçede görev yapan basın mensupları ve partilileri için Sofiya Plaza'da bir iftar yemeği verdi.

İftar yemeği öncesi ilçe teşkilatı üyesi Ahmet Eriş tarafından Kur’an Kerim okunarak dualar edildi.

İftar yemeğinde bir konuşma yapan Yeniden Refah Partisi Nizip İlçe Başkanı Musataf Bilici, teşkilatın çalışmaları hakkında bilgi vererek iftar yemeğine katılan Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ufuk Çıngırlar, İl ve İlçe teşkilat üyeleri, mahalle temsilcileri, İlçede görev yapan basın mensupları ve partililere teşekkür etti.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ufuk Çıngırlar, Dr. Fatih Erbakan liderliğinde Yeniden Refah Partisi çığ gibi büyümeye devam ediyor. Çok kısa bir zaman dilimi içerisinde beklenenin çok üzerinde artış göstermiştir. Hemen hemen siyasi Partiler arasında en çok üye sayısını artıran partiler arasında ilklerde yer almaktadır. Halkın umudu olan Erbakan’ca mücadele için kolları sıvayan tüm teşkilat mensuplarımızı, dava arkadaşlarımızı yürekten selamlıyorum. İftar programımıza katılarak bizleri onurlandıran basın mensuplarımıza, değerli dava arkadaşlarıma en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Allah tutuğumuz oruçları, ettiğimiz duaları kabul etsin ” dedi.