Nizip'te MHP’ye geçişler sürüyor!

Nizip'te MHP’ye geçişler sürüyor!

Milliyetçi Hareket Partisi’ne (MHP) toplu katılımlar devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde çeşitli partilerden MHP’ye katılanların ardından Sekili ( Orul ) Mahallesinden çok sayıda katılım oldu 

MHP Nizip ilçe Başkanı Davut Karabacak'ın koordinesinde MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, il yönetimi ve ilçe yönetmenin katılımıyla Sekili (Orul) mahallemizde Burhan Solak ve Hayri Akaroğlu'nun yaklaşık 500 kişiye verilen yemeğin ardından çeşitli partilerden MHP'ye katılan partilerin rozetleri MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay ve 
MHP Nizip ilçe Başkanı Davut Karabacak tarafından takıldı.

MHP Nizip İlçe Başkanı Davut Karabacak katılımlar dolayısıyla yaptığı açıklamada “Türkiye’nin küçük tartışmalarda kaybedecek vakti yok. Büyük fotoğrafa bakıp önce Türkiye diyenler partimize katılıyor. Yuvalarına geri dönen ülküdaşlarımızı kutluyorum. Partimize katılımlar önümüzdeki günlerde de sürecek.” dedi.

MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, birlikte çok daha güçlüyüz. Birlikte 2023 yolunda büyük başarılar kazanacağız. Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran irade ve fikri büyük bir sorumluluk anlayışıyla omuzlarında taşıyan Türk Milliyetçileri kol kola girmeli, omuz omuza olmalıdır. Partimiz de bu kutlu mücadelede tek toplanma yeri ve hareket noktasıdır.” dedi. 

Türkiye’nin artık eski Türkiye olmadığını da sözlerine ekleyen Milletvekili Atay“Türkiye yetmiş yıl önceki, elli yıl önceki, kırk yıl önceki Türkiye değil. Çok şükür savunma sanayimizde büyük atılımlar yapıyoruz. Ağır sanayide büyük adımlar atıyoruz. Özel sektörümüz yaptığı işlerle ihracat rekorları kırıyor. Pençelerimizin biri Avrupa’da, biri uzak kıtalarda, diğeri Türk Dünyasında ve Afrika’da. Türkiye’nin gücü artık bütün dünyada hissediliyor. İşte Cumhuriyetimizin 100. Yılı 2023 yılı bu yüzden çok önemli. Atatürk’ün ve muhteşem kadrolarının kurduğu Türkiye Cumhuriyeti yüzüncü yılında lider ülke olacak. Tüm gayretimiz de mücadelemiz de bu yöndedir. Bu gayret ve ülküde saflarımıza katılan, geri dönen ve yüreğini bize verenlerle buluşmalarımız sürecek. Partimize katılımlar önümüzdeki günlerde de devam edecek” dedi.